Pasja do designu i nowoczesnej technologii osadzonej w wyposażeniu wnętrz przyczyniła się do stworzenia marki Omnires, która zajmuje się tworzeniem rozwiązań do łazienek. To, co ją wyróżnia, to bez wątpienia wysoki poziom elegancji oraz jakości wykonania elementów. Firma szczególnie przykłada się do wykończenia produktów, które prezentują się naprawdę ekskluzywnie.

Oferta Omnires

W ofercie marki można znaleźć wszystko, czego potrzeba do uzupełnienia wyposażenia łazienki w praktyczny i stylowy sposób: baterie łazienkowe (prysznicowe i nawannowe), ceramika (brodziki, miski WC, umywalki), wanny oraz stelaże podtynkowe. Dodatkowo firma tworzy również nowoczesne meble łazienkowe. Geometryczne formy, gładkie powierzchnie i dobór starannie przemyślanych systemów technologicznych sprawiają, że są to produkty warte zakupu. Wszystkie elementy w każdym brodziku, baterii czy innym produkcie są perfekcyjnie wykończone. Omnires stosuje wysokogatunkową stal nierdzewną. Dzięki temu wszystkie produkty wyglądają ekskluzywnie i zachowują swój doskonały stan mimo wielu lat użytkowania.

Technologia na wysokim poziomie

Marka Omnires jest zwolennikiem stosowania nowoczesnych systemów technologicznych w swoich produktach. Łazienka może nie tylko wyglądać dobrze, ale i być bardzo komfortowa w użytku! Na przykład system “Anti-Burn” w głowicach ogranicza możliwość poparzenia się wodą (poprzez zmniejszanie jej przepływu), co jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci. Innym świetnym systemem jest “Air Water” zastosowany w deszczownicach, który napowietrza wodę, aby była przyjemniejsza w dotyku, a strumień dzięki temu leci równomiernie. Warto również wspomnieć o wykorzystaniu rozwiązań “Easy Clean” - sprawiają one, że z łatwością usuwa się kamienny osad (powstały w wyniku działania wody) z deszczownic, rączek, dysz prysznicowych i wielu innych elementów. Możesz mieć zawsze czystą i wspaniale prezentującą się łazienkę - postaw na produkty Omnires dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego!