Poznaj jedną z renomowanych marek, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego, aby dokonać najlepszego wyboru produktów. Starannie wybieramy je do naszego asortymentu w oparciu o nasze doświadczenie oraz rozpoznanie potrzeb i opinii klientów, dlatego nie mogło zabraknąć u nas wyjątkowego producenta, jakim jest Cersanit.

Kieruje się on nie tylko pasją do pięknych wnętrz, ale i nowoczesnych technologii z autorskimi pomysłami. Jeśli już udało Ci się zorientować w temacie aranżacji i wyposażenia łazienek, z pewnością chociaż spotkałeś się z tą nazwą; a nawet bardzo prawdopodobne, że już zapoznałeś się z produktami, jakie oferuje ta marka. Poniżej znajdziesz więcej informacji na jej temat - zachęcamy do przeczytania, a być może produkty Cersanit będą tymi, które zagoszczą na lata w Twojej łazience.

Co dokładnie oferuje marka Cersanit?

Jej oferta opiera się na trzech głównych filarach, jakimi są: ceramika i armatura sanitarna, płytki ceramiczne i gresy oraz meble łazienkowe. Korzystając z tego, co proponuje będziesz mógł kompleksowo wyposażyć łazienkę.

Cersanit to synonim doskonałej ceramiki i armatury sanitarnej

Jeśli chodzi o ceramikę i armaturę sanitarną, dostępna jest cała gama rozwiązań: umywalki i postumenty, WC, bidety i pisuary, brodziki i kabiny prysznicowe, wanny, stelaże podtynkowe oraz baterie. Ponieważ firma istnieje na rynku od wielu lat, jej asortyment jest niezwykle szeroki. Istnieje już od 1992 roku, kiedy to przekształcono państwowe przedsiębiorstwo Zakłady Wyrobów Sanitarnych “Krasnystaw” w spółkę Cersanit. Zatem niezależnie, czy poszukujesz nowoczesnej kabiny prysznicowej typu walk-in, czy wanny wolnostojącej w klasycznym stylu, z pewnością w ofercie tej marki znajdziesz produkt odpowiadający Twoim oczekiwaniom.