Porady

Rozwiązania podtynkowe

Rozwiązania podtynkowe

Współczesne aranżacje wnętrz bazują na innowacyjnych, nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku łazienki - tu poza estetyką liczy się ergonomia przestrzeni oraz funkcjonalność. Szczególnie wymagającym wyzwaniem jest zagospodarowanie łazienki o nietypowej, małej kubaturze lub licznych wnękach. Idealnym rozwiązaniem okazują się być moduły podtynkowe. 
Czytaj dalej
Jak urządzić niewielką łazienkę w bloku?

Jak urządzić niewielką łazienkę w bloku?

Mała łazienka to w istocie duże wyzwanie. Dla wielu mieszkańców blokowisk jest koszmarem, który bynajmniej nie kojarzy się z odprężeniem i odpoczynkiem rodem ze SPA – wprost przeciwnie, to miejsce, w którym oprócz sanitariatów musi najczęściej pomieścić się pralka czy kosz na pranie. Jak urządzić łazienkę w bloku?
Czytaj dalej
Jak wybrać baterię łazienkową?

Jak wybrać baterię łazienkową?

Budowa lub remont domu to wspaniały sposób na relaks i początek zmian. Podobnie jest z łazienką. Powodem tego jest obowiązek doprowadzenia bieżącej wody oraz odpowiedniego rozmieszczenia wanny, pralki, prysznica oraz umywalki. Czasem do tego dochodzi pisuar oraz toaleta. Nie rzadko pomieszczenie łazienkowe jest małych rozmiarów, co dodatkowo spędza sen z powiek. Gdy instalacja urządzeń zakończy się pomyślnie, pozostaje dobranie baterii łazienkowych.
Czytaj dalej
Wybór kabiny

Wybór kabiny

Faktem jest, iż w łazience spędzamy bardzo dużą część naszego wolnego czasu. Zazwyczaj oddajemy się relaksującej kąpieli lub też dbamy o nasz wygląd. Warto zatem zadbać o piękny wygląd naszej łazienki, a przede wszystkim zwrócić uwagę na jej funkcjonalność...
Czytaj dalej

Kategorie

  • 718737a240a54bb7d68103854d310a2e.png
akceptuję

Serwis używa ciasteczek (pliki cookies) umożliwiających właściwe jego działanie. Dowiedz się więcej