Polski producent wyposażenia łazienek

Jeden z reprezentantów polskich producentów wyposażenia łazienek, których produkty dostępne są w naszej ofercie. Już od prawie 30 lat Deante działa na rynku dostarczając klientom swoje funkcjonalne i stylowe rozwiązania, dzięki którym co wieczór mogą wziąć gorący prysznic lub rozpocząć dzień od umycia zębów puszczając wodę z ich baterii umywalkowej. Firma nie tylko towarzyszy milionom klientów w aranżacjach ich łazienek, ale również kuchni. A co więcej, nieustannie się rozwija rozszerzając swoją działalność na rynek zagraniczny. Baterie różnego rodzaju, zlewy, kabiny prysznicowe, wanny i ceramika łazienkowa Deante eksportowana jest bowiem do około 50 krajów z całego świata. Zaufanie ogromnej ilości klientów świadczy o designie godnemu docenienia, doskonałej jakości produktów oraz rzetelności firmy!

Sukces Deante

Klienci korzystający z produktów tej marki na całym świecie to jednak nie jedyny powód, dla którego warto zwrócić uwagę na ich elementy do łazienek. Firma została również doceniona poprzez nagrody otrzymane w różnego rodzaju konkursach: za funkcjonalność oraz nowoczesne wzornictwo. Marka może poszczycić się nagrodami, takimi jak Top Design Award czy PRODEC. Ta polska firma wyróżnia się również tym, że bardzo dba o swojego klienta. Stąd też na każdy produkt obowiązuje długa gwarancja – jednak może nie okazać się przydatna, ponieważ Deante korzysta z wysokiej jakości podzespołów. To polska firma, z której możemy być naprawdę dumni!

Co dokładnie znajdziesz w ofercie Deante?

Działalność firmy nie ogranicza się jedynie do produkowania baterii łazienkowych oraz kuchennych - chociaż jest ich bardzo dużo do wyboru, nie tylko w klasycznym srebrnym kolorze wykończonym na połysk. Uwagę osób lubiących oryginalne rozwiązania z pewnością przykuje zupełne przeciwieństwo takiego designu, jakim są na przykład baterie w ciemnym, grafitowym kolorze z matowym wykończeniem. Oprócz tego w asortymencie dostępne są natryski (panele, deszczownice, słuchawki, węże i kompletne zestawy), kabiny prysznicowe (brodziki wraz z drzwiami) oraz wanny, zlewozmywaki, ceramika (miski WC, bidetowe, pisuary oraz umywalki), a także rozmaite akcesoria i części zamienne. Skorzystaj z wielu propozycji od Deante, które dostępne są w naszej ofercie!