Do naszej oferty wybieramy produkty pochodzące od najlepszych sprawdzonych producentów. Często wybieramy firmy, które powstały w Polsce, aby wspierać naszą lokalną gospodarkę. Mamy spore zaufanie do nich, więc możemy oferować klientom to, co sami byśmy dla siebie wybrali. Excellent jest jedną ze wspaniałych marek dostępnych w naszym asortymencie. Dowiedz się o nich więcej i zapoznaj się z produktami, które znajdują się pod jej szyldem, aby uzupełnić wyposażenie Twojej łazienki.

excellent-1.jpg

Lider w branży

Excellent bez wątpienia jest jednym z liderów swojej branży na polskim rynku. Już od 30 lat tworzy elementy wyposażenia łazienek, które zostały docenione przez krytyków. Na przestrzeni lat firma otrzymała bowiem szereg nagród, będąc wielokrotnym laureatem Diamentów Forbesa czy nagrody Łazienka - Wybór Roku. Jej produkty możesz znaleźć nie tylko w naszym sklepie internetowym, ale i kilkudziesięciu studiach i salonach w całej Polsce. Starannie przemyślany design i doskonała jakość materiałów przyciąga rzesze zwolenników marki Excellent; nawet tych, którzy są bardzo wymagający, jeśli chodzi o aranżację domu.

Oferta Excellent

Marka ta kieruje się przede wszystkim chęcią uzyskania wysokiej funkcjonalności w nowoczesnym wzornictwie. Osiąga to przez korzystanie z wiedzy swoich doświadczonych specjalistów oraz wybór niezawodnych materiałów, które łączą się z wysokim poczuciem estetyki. Pośród wielu produktów w ofercie Excellent dostępne są wanny, kabiny prysznicowe oraz brodziki, a także szeroko pojęta armatura i ceramika (a więc miski WC, bidety, umywalki oraz baterie bidetowe, prysznicowe, wannowe czy też umywalkowe). Produkty nie są ograniczone do jednego wariantu kolorystycznego - oprócz standardowej biel i srebra znajdziesz tutaj na przykład nowoczesną czerń. Dzięki rozbudowanej i kompleksowej ofercie możesz skomponować stylowe wyposażenie łazienki - wybierając wszystko u jednego producenta. W asortymencie naszego sklepu jest dostępnych aż ponad 600 produktów tej marki, więc na pewno znajdziesz tutaj idealny zestaw armatury oraz ceramiki dla siebie.