Polski producent mebli łazienkowych, który na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim doskonałą jakość swoich produktów. Mając świadomość, jak trudnym środowiskiem dla mebli jest łazienka - ze względu na bardzo dużą wilgoć oraz ciepło - firma robi wszystko, aby nieustannie dostarczać rozwiązania technologiczne zabezpieczające je przed zniszczeniem. Dzięki temu szafki łazienkowe oraz inne produkowane przez nich elementy wyposażenia przetrwają wiele lat codziennego użytkowania. Dowiedz się więcej o filozofii marki Oristo oraz jej historii, abyś mógł podjąć świadomy wybór najlepszych produktów do wyposażenia Twojego mieszkania.

Historia marki Oristo

Firma nieprzerwanie działa na polskim rynku już od 1933 roku, co z pewnością świadczy o jej niezaprzeczalnym sukcesie, stabilności i zaufaniu wielu konsumentów. Doceniają oni jakość, którą stara się wypracować firma w oparciu o zatrudnienie wielu wykwalifikowanych oraz doświadczonych już pracowników - aktualnie jest ich ponad 300. Oristo jest rodzinną firmą, która została stworzona przez rodzinę Ornowskich. Fabryka produkująca meble jest zlokalizowana w Polsce, w Montowie pod Grodzicznem, natomiast towary eksportowane są nie tylko na naszą ojczyznę, ale i 23 kraje z całego świata.

Uniwersalny design idzie w parze z wysoką funkcjonalnością

Meble łazienkowe Oristo są zaprojektowane tak, aby prezentowały się stylowo w każdej łazience. Charakteryzują się gładkimi, opływowymi formami, a w oko szczególnie wpadają srebrne dodatki i okucia nadające konstrukcjom elegancji. Są to zestawy mebli do zadań specjalnych. Dzięki zastosowaniu wilgocioodpornych płyt, wodoodpornego kleju oraz lakieru, które badane są w specjalnie do tego przygotowanym laboratorium firmy, klienci mogą zaufać jakości mebli Oristo. Wysoka jakość potwierdzona jest 5 letnią gwarancją udzielaną na zakupione produkty, a także wdrożonymi normami jakościowymi ISO 9001 oraz ISO 14001 (od 2020 roku). Nie straszny im więc kontakt z wodą, wilgotnym powietrzem czy chemicznymi środkami czyszczącymi, które znane są z agresywnego działania. Przekonaj się sam o ich solidności - zapraszamy do zakupu produktów tej marki z naszej oferty wyposażenia łazienek!