W naszym sklepie internetowym z kompleksowym wyposażeniem łazienek staramy się umieszczać produkty pochodzące nie tylko od zagranicznych, renomowanych, znanych w wielu krajach producentów, ale i polskich. Wspieramy tym samym naszą gospodarkę i udostępniamy klientom doskonale dopracowane, nowoczesne produkty do łazienek, takie jak wanny, brodziki, baterie i meble. Pośród takich producentów znajduje się Radaway, który ma swoją siedzibę w Swarzędzu znajdującym się niedaleko stolicy wielkopolski, czyli Poznania. Firma działa na rynku od 2002 roku, dzięki czemu na przestrzeni kilkunastu lat zdobyła już niemałe doświadczenie i stała się jednym z liderów sprzedaży kabin prysznicowych na rynku.

Aranżacja Radaway

Nastawienie na klientów i eksperckość

Jest to firma, której priorytetem jest poznawanie oczekiwań klientów i zmierzanie się z wyzwaniami, jakie są stawiane przed nimi podczas aranżowania łazienek. Jako prawdziwi eksperci w produkcji armatury, są w stanie dostosowywać swoje wyroby do zmieniających się potrzeb klientów oraz trendów panujących obecnie na rynku. Korzystają z wykwalifikowanego zespołu projektantów oraz doskonale wyposażonego działu konstrukcyjnego. Możesz w pełni zaufać zarówno ich wyczuciu stylu, jak i sposobie konstruowania produktów, pośród których znajdziesz: - kabiny prysznicowe, - drzwi wnękowe, - parawany nawannowe, - brodziki prysznicowe, - brodziki podpłytkowe, - rozmaite akcesoria (na przykład syfony lub profile poszerzające do kabin).

Kabiny Radaway

Niezwykłe walory estetyczne oraz doskonała trwałość

Radaway wyróżnia się między innymi tym, że każda konstrukcja jest doskonale przemyślana oraz starannie przygotowana przez grupę wykwalifikowanych fachowców. Stąd też możesz liczyć tutaj na materiały najlepszej jakości (aluminium odporne na korozję, niezacinające się zawiasy) oraz elegancki design w nowoczesnym stylu. Idealnie wyważone, krystalicznie czyste szkło w kabinach prysznicowych, perfekcyjne polerowanie profili na wysoki połysk oraz idealna gładkość brodzików niewątpliwie zrobią wrażenie na każdym, kto chce gustownie urządzić swoją łazienkę.