Nieustannie poszukujesz oryginalnych rozwiązań, które nie są powszechnie stosowane i pozwalają się wyróżnić? Lubisz kreatywność i wychodzenie poza utarte szablony? Wystrój wnętrz jest dla Ciebie świetną zabawą i okazją do puszczenia wodzy fantazji? Jeśli planujesz aranżację łazienki, koniecznie skorzystaj z niezwykłej oferty, jaką oferuje marka Rea. To polski producent, jakiego zawsze chętnie będziemy wspierać! Istnieje na rynku już od 1993 roku, od wielu lat zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalnością Rea jest nie tylko produkcja, ale również i import armatury łazienkowej oraz elementów wyposażenia kuchni. Stąd też ich oferta bez wątpienia trafia do szerokiego grona klientów, o zróżnicowanych gustach.

Kabiny Rea

Urządź łazienkę oraz kuchnię z Rea

Nie bez powodu mottem przewodnim firmy jest: “łazienki z wyobraźnią”. Baterie prysznicowe, wannowe, bidetowe i umywalkowe naprawdę potrafią zaskakiwać! I to nie tylko kształtem, ale również kolorem – produkty w gamie Rea zdecydowanie wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku. Jaskrawozielony kolor, szlachetne złoto czy głęboka czerń w łazience? A może połączenie dwóch barw w jednym elemencie, na przykład złota i czerni? Proszę bardzo, takie właśnie niebanalne propozycje oferuje nam ten producent. Możesz również pozostać przy klasycznym srebrnym kolorze baterii, natomiast dla urozmaicenia aranżacji postaw na jej nietuzinkowy kształt. Rozmaite wygięcia w różne strony, wyostrzone kanty geometrycznych kształtów lub forma przypominająca pompę od studni to tylko niektóre z propozycji zaprojektowanych przez tę markę. Wysokie walory estetyczne w połączeniu funkcjonalnością tworzą idealny przepis na elementy w wyposażenia łazienki.

Aranżacja łazienki Rea

Co oprócz niezwykłych baterii?

Producent Rea oferuje również parawany, brodziki, kabiny prysznicowe, zestawy podtynkowe i ceramikę sanitarną. Zatem korzystając z oferty jednej marki możesz stworzyć kompletną aranżację, która nie tylko będzie zachwycała swoim wyglądem, ale i służyła Ci przez długi czas. Materiały, które wykorzystuje ten producent są równie wysokiej klasy, co design jego produktów.