Panele, deszczownice i inne rozwiązania pod prysznic

Pomieszczeniem, z którego korzystamy nawet kilkanaście razy dziennie jest łazienka. Z pewnością każdy chciałby, aby była nie tylko stylowo urządzona, ale również funkcjonalna oraz komfortowa w użytkowaniu. Przy jej urządzaniu warto zatem zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania, które obecnie proponowane są przez producentów wyposażenia domu. Jeśli lubisz relaksować się po ciężkim dniu, wanna nie musi być jedynym słusznym rozwiązaniem - równie dobrym pomysłem będzie w tym przypadku prysznic. Wystarczy, że wybierzesz do niego innowacyjne dodatki, które wzbogacą doświadczenie związane z codzienną kąpielą.

Deszczownice

Postaw na deszczownicę w prysznicu, a na pewno nie będziesz zawiedziony efektem, jaki dzięki temu uzyskasz. Relaksujące, rozproszone krople wody przyniosą ukojenie po ciężkim dniu w pracy lub pozwolą miło rozpocząć dzień o poranku. Deszczownica jest rodzajem głowicy natryskowej i przypomina słuchawkę prysznicową, tylko w znacznie większym rozmiarze. Może mieć różne kształty - okrągły lub kwadratowy. Często integruje się ją z panelem prysznicowym, aby zaoszczędzić miejsce. Jednak spotykana jest również w formie zamontowanej na suficie. Spadająca woda w drobnych kroplach relaksuje poprzez delikatny masaż skóry, a co więcej pozwala łatwo umyć włosy. Wybór deszczownicy będzie najlepszy, jeśli masz dużą łazienkę, z brodzikiem o dużej powierzchni i odpływem w posadzce. Zobacz naszą ofertę deszczownic.

Panele prysznicowe

Panel to nowoczesne rozwiązanie, które zyskuje na popularności w aranżacjach łazienek. Dzięki niemu w jednym miejscu znajdują się taki elementy, jak bateria, słuchawka prysznicowa oraz ciekawe dodatki, którymi mogą być na przykład relaksujące dysze. Za pomocą panelu możesz stworzyć mały kącik SPA w Twojej łazience, zachowując przy tym estetyczny i minimalistyczny styl. W panelu możesz również umieścić baterię termostatyczną, której zadaniem jest utrzymywanie wody w stałej, ustawionej wcześniej temperaturze. To pozwoli zwiększyć Twoje uczucie komfortu podczas codziennej kąpieli. Wybierając urządzenia do aranżacji łazienki, skorzystaj z tych pomysłów - stwórz nowoczesne miejsce w domu, z któregobędziesz chętnie korzystać. Zobacz naszą ofertę paneli prysznicowych.