Zadbaj o każdy szczegół

Kreując pomieszczenie w domu od podstaw czy też decydując się na remont w celu wprowadzenia świeżości i zwiększenia komfortu mieszkania warto zwrócić uwagę na dodatkowe elementy wyposażenia pomieszczenia. Mogą bowiem służyć za dekorację oraz znacząco ułatwiać życie w codziennych sytuacjach. Jeśli masz przed sobą perspektywę projektu aranżacji łazienki, nie zapominaj o przydatnych dodatkach. Jest to pomieszczenie, z którego korzysta się kilka razy dziennie, zatem warto zwrócić uwagę na dobór akcesoriów i dekoracyjnych gadżetów. Z artykułu dowiesz się, co warto umieścić w nim umieścić oprócz armatury i mebli.

Grzejnik na ręczniki

To jeden z najczęściej wybieranych dodatków do nowoczesnych łazienek. To użyteczne urządzenie łączy w sobie funkcję wieszaka i suszarki na ręczniki, a także grzejnika ocieplającego pomieszczenie w chłodne miesiące. Korzystając z niego zaoszczędzisz trochę miejsca, a co więcej zapewnisz sobie codzienny komfort w postaci ciepłych, przyjemnych w dotyku ręczników po wyjściu spod prysznica czy z kąpieli. W ofercie sklepu ebalia.pl z wyposażeniem łazienek znajdziesz szeroką ofertę tego typu grzejników.

Lustro połączone z szafkami

Praktycznym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni będzie zastosowanie lustra, za którym ukryte są dodatkowe szafki. Dzięki temu możesz mieć ulubione kosmetyki czy drobiazgi - na przykład waciki lub gumki do włosów zawsze w zasięgu ręki. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w pomieszczeniach o mniejszej powierzchni, gdzie istotną kwestią jest oszczędność miejsca.

Inne stylowe dodatki łazienkowe

Pozostałe akcesoria, takie jak dozowniki do mydła, haczyki na ręczniki, organizery, zestawy zawierające szczotkę do toalety oraz papier mogą służyć za stylowe dekoracje. Jeśli skoordynujesz je ze sobą, świetnie dopełnią całość aranżacji. Do wnętrz urządzanych w minimalistycznym, loftowym stylu polecamy zestawy dodatków w geometrycznych kształtach i odcieniach złota, srebra lub miedzi - dodadzą odrobiny elegancji i nowoczesnego klimatu. Natomiast jeśli chcesz stylizować łazienkę na przykład w duchu cottage lub rustykalnym, postaw na zestaw drewnianych bądź porcelanowych akcesoriów.